x

Aktualność: AKCJA START BIZNES - konsultacje

Szanowni Państwo,

W dniu 25 maja 2017 roku wraz z współorganizatorem – Urzędem Miasta w Katowicach zorganizowane zostały na terenie Urzędu Miasta kolejne konsultacje z przedsiębiorcami rozpoczynającymi działalność gospodarczą. Konsultacje mają na celu pomóc początkującym przedsiębiorcom w założeniu firmy, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, wskazaniu konsekwencji podatkowych zawieranych umów i wielu innych zagadnieniach, które pojawiają się przy zakładaniu firmy. Informujemy, ostrzegamy i doradzamy po to, by nadziei i optymizmu towarzyszących otwieraniu własnego biznesu nie przysłoniły trudności wynikającej z formalnej strony tego przedsięwzięcia.

W Urzędach Miast, które nawiązały współpracę w zakresie akcji Start Biznes tj. w Bytomiu, w Czechowicach-Dziedzicach, w Jastrzębiu Zdroju, w Katowicach, w Kuźni Raciborskiej, w Pszczynie, w Rudzie Śląskiej, w Zabrzu, oraz w Żywcu, przy stanowiskach CEIDG przedsiębiorcy mogą zapoznać się z akcją poprzez ulotki informacyjne i plakaty.

Ponadto na terenach niektórych Powiatowych Urzędów Pracy oraz Urzędów Miast zostały umieszczone stojaki informacyjne promujące zawód doradcy podatkowego jak i również ulotki i zakładki dotyczące akcji Start Biznes.

Zarząd Śląskiego Oddziału

Krajowej Izby Doradców Podatkowych

DATA PUBLIKACJI: 2017-05-26 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45
fax. (32) 258 06 99

x
x