Aktualność: Konsultacje w ramach akcji START BIZNES

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w ramach akcji Start Biznes w Urzędach Miast oraz w Powiatowych Urzędach Pracy odbywają się spotkania doradców podatkowych z osobami planującymi założyć własną działalność gospodarczą. Konsultacje mają na celu pomóc początkującym przedsiębiorcom w założeniu firmy, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, wskazaniu konsekwencji podatkowych zawieranych umów i wielu innych zagadnieniach, które pojawiają się przy zakładaniu firmy. Informujemy, ostrzegamy i doradzamy po to, by nadziei i optymizmu towarzyszących otwieraniu własnego biznesu nie przysłoniły trudności wynikającej z formalnej strony tego przedsięwzięcia.

Konsultacje w Katowicach:

- Urząd Miasta Katowice, konsultacje w każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 9-12. przy ul. Francuskiej 70, sala konferencyjna na 1 piętrze.

W Urzędach Miast, które nawiązały współpracę w zakresie akcji Start Biznes tj. w Bytomiu, w Czechowicach-Dziedzicach, w Jastrzębiu Zdroju, w Katowicach, w Kuźni Raciborskiej, w Pszczynie, w Rudzie Śląskiej, w Zabrzu, oraz w Żywcu, przy stanowiskach CEIDG przedsiębiorcy mogą zapoznać się z akcją poprzez ulotki informacyjne i plakaty.

Ponadto w większości Powiatowych Urzędów Pracy w województwie śląskim oraz w Urzędach Miast zostały umieszczone stojaki informacyjne promujące zawód doradcy podatkowego oraz ulotki i zakładki dotyczące akcji Start Biznes.


DATA PUBLIKACJI: 2018-04-24 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45
fax. (32) 258 06 99

x
x