Aktualność: "Akcja-Integracja" w Kinie Grajfka w Chorzowie 23.05.2018 r.

Szanowni Państwo,

23.05.2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne dla doradców podatkowych w ramach cyklu "Akcja-Integracja" w Kinie Grajfka w Chorzowie.

Było klimatycznie, sympatycznie i filmowo. Spotkanie rozpoczęło się planowo o godz. 18.30 w gronie 9 osób.

W pomieszczeniu mediateki, przy muzyce z płyt winylowych, wśród plakatów filmowych i starych projektorów powstała super atmosfera na luźne rozmowy. Kawa, herbata, coś słodkiego, czy coś słonego - każdy mógł wybrać coś dla siebie. Na wstępie jednogłośnie podjęto decyzję: nie rozmawiamy o pracy! I udało się! Konsekwentnie, do końca nie było mowy o podatkach. Rozmawialiśmy o filmach, swoich podróżach, planach na przyszłe spotkania i wielu innych sprawach. Ale nie tylko rozmowy były naszym celem. Czekało nas spotkanie z naprawdę dobrym filmem! "Imagine" (2012 r.) w reż. Andrzeja Jakimowskiego. Prawie 2 godzinny seans minął bardzo szybko. Świetna reżyseria, muzyka i zdjęcia. Unikatowy klimat, subtelna gra niedopowiedzeń, spokojna narracja, skupienie na detalach otaczającego bohaterów świata. Świata ludzi niewidomych. Z seansu zapamiętałam szczególnie jedno zdanie "Ludzie zdrowi patrzą, ale nie widzą"... Kto nie widział jeszcze tego filmu - koniecznie musi to zrobić!

"Imagine" wciągnął nas tak, że nikt nie wstał z fotela do ostatniego napisu i do ostatniego dźwięku.

Po seansie była jeszcze chwila na podzielenie się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat filmu. Spotkanie zakończyło się około 21.45.


Zarząd Śląskiego Oddziału
Krajowej Izby Doradców Podatkowych

DATA PUBLIKACJI: 2018-05-24 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x