Aktualność: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Wiśle - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szanowni Państwo

Doradcy podatkowi,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowaliśmy dla Państwa spotkanie szkoleniowo-integracyjne. Celem spotkania jest integracja połączona z jednoczesnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Spotkanie zaplanowaliśmy w dniach 21-22 września 2018 r. w Hotelu Premium w Wiśle (https://www.hotelpremium.pl/). Jest to kameralny hotel w spokojnej okolicy, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania co do spotkania integracyjnego. Dla uczestników jest dostępny również bezpłatny parking oraz małe Spa.

Program spotkania będzie się kształtował następująco:

21 września 2018 r. (piątek)

14.00 rozpoczęcie spotkania kawa herbata ciasteczka

14.00 do 18.00 szkolenie: Odpowiedzialność Doradcy Podatkowego związana ze świadczeniem usług doradztwa podatkowego (cywilna, karna i karno-skarbowa, wewnątrzkorporacyjna) – wykład prowadzić będzie BARTOSZ KUBISTA doradca podatkowy, adwokat, lubiany i ceniony wykładowca, za udział w szkoleniu będą przysługiwać 4 pkt z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

19.00 kolacja

20.00 do 22.00 cześć integracyjna - Trio Appassionata - MUZYKA SZKLANEGO EKRANU

„Czas na długie Polaków rozmowy” w restauracji – bez limitu


22 września 2018 r. (sobota)

9.00 śniadanie

10.00 do 14.00 szkolenie miękkie „Konflikt - dobrodziejstwo czy zło?”

Wykładowca KRYSTYNA KOZIOŁEK doświadczony couch

„Analfabeta przyszłości, to nie ten, kto nie potrafi czytać i pisać, ale ten, kto nie potrafi się uczyć, oduczać, i uczyć od nowa.” – Alvin Toffler

Źródłem nieporozumień i walki ( z samym sobą, w partnerstwie, w grupie ) nie jest konflikt sam w sobie (ten bowiem jest nieunikniony ), ale sposób jego rozwiązania.

Niestety, nie istnieje jeden, idealny, skuteczny dla każdego rodzaju konfliktu, sposób rozwiązania. Bowiem to strony konfliktu ( czytaj: my sami razem bądź z osobna), ich postawy i sposób postrzegania drugiej osoby, decydują o efekcie finalnym konfliktu.

Prezentacja ta ( segmentami w postaci mini warsztatów coachingowych) ma na celu wyposażenie uczestników w wiedzę, jak świadomie przepracować konflikt, by stał się dla nas dobrodziejstwem, a nie pozostawał złem.

Wiedza teoretyczna przeplata się tu z wiedzą praktyczną, stąd od powagi do żartu – jak w życiu – bardzo blisko i po drodze.

14.00 obiad

15.00 zakończenie spotkania


Trio Appassionata - MUZYKA SZKLANEGO EKRANU

Podczas koncertu zabieramy słuchaczy w muzyczną podróż wspomnień związanych z najpopularniejszymi w historii telewizji tematami muzycznymi.

Program oparty jest głównie na muzyce polskiej, zakorzenionej w pamięci telewidzów. Nawet najmłodsi bez problemu rozpoznają melodie z takich seriali jak JANOSIK czy CZTERDZIESTOLATEK. Romantycznego charakteru nadaje m.in. przewodni temat z POLSKICH DRÓG oraz piosenka z OGNIEM I MIECZEM. A to tylko niektóre ze znanych i lubianych filmowych hitów.

Program realizowany ze współudziałem wokalistki.

Chociaż w trakcie realizacji „wokalistów” jest coraz więcej, uczestnicy nie potrafią oprzeć się potrzebie wspólnego śpiewania.

Trio Appassionata: Klaudia Krause – fortepian, Łukasz Grabiński – skrzypce

Mirosław Krause – akordeon, narracja

- to zespół kameralny, którego niebywale rzadko spotykany skład instrumentalny pozwala na stworzenie niepowtarzalnego brzmienia. Doskonałe, perfekcyjne i rozbudowane aranżacje pozwalają, przy pomocy trzech instrumentów, uzyskać brzmienie orkiestrowe. Muzykom towarzyszy wokalistka. Wykonywane w koncercie utwory w sposób niezwykle ciekawy choć zabawny zapowie profesjonalnie Mirosław Krause.

Planujemy cykliczną organizację tego typu spotkań. Jeżeli pierwsze spotkanie zakończy się powodzeniem planujemy zorganizować spotkania również w innych miejscach naszego Regionu, m.in. na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP

DATA PUBLIKACJI: 2018-09-07 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45
fax. (32) 258 06 99

x
x