Aktualność: Zapraszamy na spotkanie oraz koncert w ramach Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego 26 września br.

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa wraz z osobami towarzyszącymi na spotkanie i koncert w ramach Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, które odbędą się 26 września br. w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach przy ul. Zacisze 2 (http://www.am.katowice.pl/).

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 i będzie poświęcone kulturze zaufania, jak ją chronić i umacniać. Do dyskusji zaproszeni zostali przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych, aby przedstawić spojrzenie na kulturę zaufania z różnej perspektywy i z różną refleksją.

Po spotkaniu, na godz. 18.00, zapraszamy Państwa na godzinny koncert, który poprowadzi Wiesław Ochman. Usłyszymy najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe w wykonaniu sopranistek Anny Gamrot i Aleksandry Stokołosy oraz tenorów Jakuba Sazanowa, a także samego mistrza Wiesława Ochmana. W programie usłyszymy utwory F. Lehara, G. Bizeta, J. Starussa, F. Loewe, G. Rossiniego , St. Moniuszki oraz wielu innych, znanych kompozytorów. Po koncercie zapraszamy na poczęstunek i rozmowy z przedstawicielami pozostałych zawodów zaufania publicznego.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy bezpłatnie doradców podatkowych niezalegających z opłacaniem składek członkowskich powyżej 3 miesięcy, natomiast udział osoby towarzyszącej doradcy podatkowemu wynosi 50,00 PLN brutto.

Do zapisów zapraszamy przez stronę internetową

http://www.slaski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=3314

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo pod linkiem:

http://www.adwokatura.katowice.pl/z-naszej-izby-szczegoly/items/zaproszenie-na-koncert-26092018r-sala-koncertowa-akademii-muzycznej-im-karola-szymanowskiego.html

Uwaga! Jest ograniczona liczba miejsc - dla naszego zawodu otrzymaliśmy 50 sztuk biletów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na zapisy czekamy do 19 września br.

Jest to równocześnie termin, do którego można zrezygnować z udziału w wydarzeniu. Po tym terminie nie będzie możliwości uzyskania zwrotu wpłaconej kwoty za osobę towarzyszącą, a doradca zostanie obciążony kosztami uczestnictwa w wysokości 50 PLN.

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP


DATA PUBLIKACJI: 2018-09-07 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45
fax. (32) 258 06 99

x
x