Aktualność: Drugie spotkanie szkoleniowo-integracyjne 06-07.09.2019 r.

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowaliśmy dla Państwa drugie spotkanie szkoleniowo-integracyjne. Celem spotkania jest integracja połączona z jednoczesnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Spotkanie zaplanowaliśmy w dniach 6 - 7 września 2019 r. w Hotelu Ostaniec 42-425 Kroczyce Podlesice 82 (https://www.ostaniec.com.pl/). Jest to bardzo przyjazny hotel położony w spokojnej zielonej okolicy, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania co do spotkania integracyjnego. Dla uczestników dostępny jest bezpłatny parking, małe Spa, otwarty basen oraz przepiękne trasy spacerowe i rowerowe.

Uprzejmie informujemy, że Zarząd podjął decyzję o dofinansowaniu  tego spotkania w zakresie organizacji wykładów oraz części integracyjnej. Koszt uczestnictwa zawiera tylko koszty Państwa pobytu czyli noclegu i wyżywienia. Z uwagi na ten fakt oraz na ustalenia z hotelem termin wpłaty za udział w spotkaniu z jednoczesnym zapisaniem się  tylko i wyłącznie przez panel mdoradca mija 30 czerwca br. Jest to jednocześnie termin rezygnacji z udziału, którego można dokonywać do dnia 30 czerwca br. drogą mailową na adres slaski@kidp.pl. Po tym terminie nie będzie możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.

Zapisy na listę uczestników będą dokonywane tylko i wyłącznie na podstawie wpłat. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zapisie na szkolenie będzie decydować kolejność wpłat. W przypadku wyczerpania się miejsc przestanie obowiązywać termin 30 czerwca, a wpłacone kwoty zostaną zwrócone na konto wpłacającego.

W szkoleniu mogą wziąć tylko i wyłącznie doradcy podatkowi niezalegający z opłacaniem składek członkowskich powyżej 3 miesięcy.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie:  http://www.slaski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=3719


Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP

DATA PUBLIKACJI: 2019-05-22 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x