Aktualność: II ŚLĄSKI RAJD DORADCÓW PODATKOWYCH 13.07.2019 R.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że 13.07.2019 r. odbył się II ŚLĄSKI RAJD DORADCÓW PODATKOWYCH - Międzybrodzie Żywieckie – Góra Żar – Żywiec.

Pomimo tego, że pogoda na początku nie dopisywała, wszyscy uczestnicy zebrali się na Pl. Grunwaldzkim ( 30 os.). Rajd rozpoczęliśmy od przyjazdu do Międzybrodzia Żywieckiego: przejazd Kaskadą Soły, Zapora w Porąbce, Zapora w Tresnej, Jezioro Żywieckie, Elektrownia Szczytowo – Pompowa Porąbka – Żar, Góra Żar 761 m n.p.m. Była możliwość wjazdu i zjazdu kolejką linowo – terenową na szczyt góry lub spacer. Na szczycie góry podziwialiśmy panoramę Beskidu Żywieckiego wraz z Jeziorem Żywieckim, Natomiast odpocząć mogliśmy w kawiarence lub w pizzerii czy też po prostu relaks na trawie. Zarówno jako „piesi”, czy też „wjeżdżający” turyści spotkali się na szczycie i słuchali opowieści przewodnika beskidzkiego.

Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Żywca wraz z przewodnikiem (Rynek (Ratusz, kamienna zabytkowa dzwonnica, malownicze kamieniczki), Konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu, Pałac Habsburgów i Stary Zamek oraz Domek Chiński. Jednym z ciekawszych miejsc było Muzeum Browaru Żywiec. Do Katowic powróciliśmy ok. godz. 20:00.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MIŁO SPĘDZONY CZAS!!!

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP


DATA PUBLIKACJI: 2019-07-15 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x