Szczegóły szkolenia / imprezy

UWAGA BRAK WOLNYCH MIEJSC! Spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla doradców podatkowych oraz osób towarzyszących doradcy podatkowego. Wisła. Punkty.
Kategoria: Inne
rodzaj: Szkolenie
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 8.0
Zgłoszenia: 57 / 50
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-09-21
Data zakończenia: 2018-09-22
Organizotor:  Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           


Szanowni Państwo

Doradcy podatkowi,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowaliśmy dla Państwa spotkanie szkoleniowo-integracyjne. Celem spotkania jest integracja połączona z jednoczesnym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Spotkanie zaplanowaliśmy w dniach 21-22 września 2018 r. w Hotelu Premium w Wiśle (https://www.hotelpremium.pl/). Jest to kameralny hotel w spokojnej okolicy, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania co do spotkania integracyjnego. Dla uczestników jest dostępny również bezpłatny parking oraz małe Spa. Uprzejmie informujemy, że Zarząd podjął decyzję o dofinansowaniu tego spotkania w zakresie organizacji wykładów oraz części integracyjnej. Koszt uczestnictwa zawiera tylko koszty Państwa pobytu czyli noclegu i wyżywienia. Z uwagi na ten fakt oraz na ustalenia z hotelem termin zapisów (przez panel mdoradca) oraz wpłaty kwoty za udział w spotkaniu mija 30 czerwca br. Jest to jednocześnie termin rezygnacji z udziału, którego można dokonywać do dnia 30 czerwca br. drogą mailową na adres slaski@kidp.pl. Po tym terminie nie będzie możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.


Program spotkania będzie się kształtował następująco:

21 września 2018 r. (piątek)

14.00 rozpoczęcie spotkania kawa herbata ciasteczka

14.00 do 18.00 szkolenie: Odpowiedzialność Doradcy Podatkowego związana ze świadczeniem usług doradztwa podatkowego (cywilna, karna i karno-skarbowa, wewnątrzkorporacyjna) – wykład prowadzić będzie BARTOSZ KUBISTA doradca podatkowy, adwokat, lubiany i ceniony wykładowca, za udział w szkoleniu będą przysługiwać 4 pkt z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

19.00 kolacja

20.00 do 22.00 cześć integracyjna - Trio Appassionata - MUZYKA SZKLANEGO EKRANU

„Czas na długie Polaków rozmowy” w restauracji – bez limitu


22 września 2018 r. (sobota)

9.00 śniadanie

10.00 do 14.00 szkolenie miękkie „Konflikt - dobrodziejstwo czy zło?”

Wykładowca KRYSTYNA KOZIOŁEK doświadczony couch – 4 pkt

„Analfabeta przyszłości, to nie ten, kto nie potrafi czytać i pisać, ale ten, kto nie potrafi się uczyć, oduczać, i uczyć od nowa.” – Alvin Toffler

Źródłem nieporozumień i walki ( z samym sobą, w partnerstwie, w grupie ) nie jest konflikt sam w sobie (ten bowiem jest nieunikniony ), ale sposób jego rozwiązania.

Niestety, nie istnieje jeden, idealny, skuteczny dla każdego rodzaju konfliktu, sposób rozwiązania. Bowiem to strony konfliktu ( czytaj: my sami razem bądź z osobna), ich postawy i sposób postrzegania drugiej osoby, decydują o efekcie finalnym konfliktu.

Prezentacja ta ( segmentami w postaci mini warsztatów coachingowych) ma na celu wyposażenie uczestników w wiedzę, jak świadomie przepracować konflikt, by stał się dla nas dobrodziejstwem, a nie pozostawał złem.

Wiedza teoretyczna przeplata się tu z wiedzą praktyczną, stąd od powagi do żartu – jak w życiu – bardzo blisko i po drodze.

14.00 obiad

15.00 zakończenie spotkania


Koszty związane z udziałem w spotkaniu:

Udział doradcy podatkowego przy wyborze opcji pokoju 1 osobowego 350 PLN brutto.

Udział doradcy podatkowego przy wyborze opcji pokoju 2 osobowego 300 PLN brutto.

Udział osoby towarzyszącej doradcy podatkowemu przy wyborze opcji pokoju 1 osobowego 450 PLN brutto.

Udział osoby towarzyszącej doradcy podatkowemu przy wyborze opcji pokoju 2 osobowego 400 PLN brutto.


Warunki udziału w spotkaniu integracyjno-szkoleniowym:

Udział w spotkaniu integracyjno-szkoleniowym mają możliwość doradcy podatkowi nie zalegający z opłacaniem składek członkowskich powyżej 3 m –cy.

Termin zapisów oraz wpłaty kwoty za udział w spotkaniu mija 30 czerwca br.


Prosimy o dokonywanie zapisów przez panel mdoradca

http://www.slaski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=3193 

oraz o wpłatę wybranej kwoty na konto:

32 1140 1124 0000 4004 3000 1022 również do dnia 30 czerwca br.

Zapraszamy Państwa do licznego udziału w szkoleniu!

Ilość miejsc z uwagi na pojemność hotelu jest ograniczona (do dyspozycji z hotelu otrzymaliśmy 7 pokoi 1 osobowych i 15 pokoi dwuosobowych).

Decyduje kolejność wpłat – na ich podstawie zostaną Państwo zapisani na liście uczestników.


Trio Appassionata - MUZYKA SZKLANEGO EKRANU

Podczas koncertu zabieramy słuchaczy w muzyczną podróż wspomnień związanych z najpopularniejszymi w historii telewizji tematami muzycznymi.

Program oparty jest głównie na muzyce polskiej, zakorzenionej w pamięci telewidzów. Nawet najmłodsi bez problemu rozpoznają melodie z takich seriali jak JANOSIK czy CZTERDZIESTOLATEK. Romantycznego charakteru nadaje m.in. przewodni temat z POLSKICH DRÓG oraz piosenka z OGNIEM I MIECZEM. A to tylko niektóre ze znanych i lubianych filmowych hitów.

Program realizowany ze współudziałem wokalistki.

Chociaż w trakcie realizacji „wokalistów” jest coraz więcej, uczestnicy nie potrafią oprzeć się potrzebie wspólnego śpiewania.

Trio Appassionata: Klaudia Krause – fortepian, Łukasz Grabiński – skrzypce

Mirosław Krause – akordeon, narracja

- to zespół kameralny, którego niebywale rzadko spotykany skład instrumentalny pozwala na stworzenie niepowtarzalnego brzmienia. Doskonałe, perfekcyjne i rozbudowane aranżacje pozwalają, przy pomocy trzech instrumentów, uzyskać brzmienie orkiestrowe. Muzykom towarzyszy wokalistka. Wykonywane w koncercie utwory w sposób niezwykle ciekawy choć zabawny zapowie profesjonalnie Mirosław Krause.

Planujemy cykliczną organizację tego typu spotkań. Jeżeli pierwsze spotkanie zakończy się powodzeniem planujemy zorganizować spotkania również w innych miejscach naszego Regionu, m.in. na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP


Kategorie szkoleń

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45
fax. (32) 258 06 99

x
x